fbpx
Showbiz

Ish-banori i Big Brother i jep fund beqarisë

Elsamed Senaj, ish-banori i Big Brother, i ka dhënë fund beqarisë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Elsamedi përmes një postimi në Instagram ku shfaqet me partneren e tij Klaudia. “Sot 3 vjet bashk. Sot jemi 3. Dhe sot, zyrtarisht të martuar.

Të dua deri në frymën e fundit, në të mirë e në të keq! Falenderoj Zotin për dhuratat e pa çmuara që më ka sjellë”, shkruan krah fotos Elsamedi. Ish-banori i “Big Brother” së shpejti do të bëhet baba pasi Klaudia është në pritje të ëmbël.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button