Showbiz

Ish-konkurentët e “Përputhen” bëhen Meme në rrjetet sociale pas fotos së Teas me Beartin

Fotoja e ish-konkurentëve të “Përputhen”, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, bëri bujë në rrjetet sociale pasi këto të fundit u shfaqën duke u puthur, në Bogë të Kosovës.

Fotoja e tyre, i habit të gjithë, pasi Trifoni doli nga emisioni i përputhen për të vazhduar njohjen me Andi Shehun, pasi këto të fundit deklaruan së janë eksluzivisht për njëri-tjetrin. Kjo situatë, ishte në qendër të vëmendjes nga fancat dhe rrjetet sociale, dhe sigurisht një ngjarje e tillë nuk u shpëtoi as memeve.

Siç shihet në disa foto të publikuara në rrjete sociale, treshja në fjalë janë bërë meme. Shihet se në një foto Andi shikon me ‘kureshtje’ Tean me Beartin duke shijuar romancën e dashurisë, ndërsa në një meme tjetër hstorinë e tyre e kanë krahasur me një telenovelë.

Në disa foto të publikuara ditën e djeshme në rrjet, dukej se Tea Trifoni po shijonte romancën me ish-konkurentin tjetër Beart Rexhepin në Kosovë. Më herët Tea u akuzua nga një tjetër ish-konkurente, Shqipe Hysenaj, e cila vazhdimisht publikonte foto të saj me Beartin, por për shkak se nuk dalloheshin qartë, Tea i mohoi kategorikisht ‘akuzat’. Vetëm një javë më parë, Tea dhe Andi dolën si çift nga ‘emisioni i dashurisë’.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close