Showbiz

Ish-konkurrenti i “Përputhen” paralajmëron: Sot do tregoj gjithçka, kam prova se…

Erjon Geca, ish-konkurrenti i “Përputhen”, që nga fillimi ka përkrahur Tean dhe Andin duke thënë se produksioni i mbante qëllimisht.

Ai ka treguar se posedon një bisedë telefonike në të cilën stafi i programit është vënë në dijeni për lidhjen e fshehtë dhe se nuk ka marrë asnjë masë. Erjon Geca, ish-konkurrenti i “Përputhen” tha se sot do të tregoj gjithçka. Erjon Geca, ish-konkurrenti i “Përputhen”, që nga fillimi ka përkrahur Tean dhe Andin duke thënë se produksioni i mbante qëllimisht.

Ai ka treguar se posedon një bisedë telefonike në të cilën stafi i programit është vënë në dijeni për lidhjen e fshehtë dhe se nuk ka marrë asnjë masë. “Kur e dija ( un ) nrm qe e dije dhe ( TI ) madje ti di akoma me shum dhe prap nuk po mer masa eleminimi po e mban dhe rastin e dyte aty sepse njesoj si me te parin po e mban ngaqe ka vemendje dhe ti mer klikimet prandaj nuk e eleminon dhe pse di gjithcka… pa merak do te dali dhe ky rast por te sqarojme publikun me kte rastin e pare i here sepse vazhdon dhe thua se skemi qene ne dieni Sot mbazdite do dali qe ju keni qene ne dieni dhe madje edhe per shum gjera tjera”, shkruan Erjoni. Teksa vazhdoi duke siguruar ndjekësit se ai sot pasdite do të zbuloj gjithçka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close