Showbiz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela bëhet nënë për herë të parë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ndau vet ajo me anë të një postimi në Instagram. Aristela ka sjellë në jetë një djalë dhe prindërit e rinj i kanë lënë emrin Kais.

Ajo doli beqare nga emisioni muaj më parë. Ndërkaq në media u përfol se ajo kishte nisur një lidhje të re po që Aristela gjithçka mbajti larg vëmendjes së publikut.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close