Showbiz

‘Isha përgatitur për punë’/ Fifi reagon ashpër kundër clube-ve

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi përmes një reagimi në Instagram “ka falenderuar” të gjitha clubet e natës në Kosovë dhe në Shqipëri janë treguar dashamirës me të dhe nuk e kanë ftuar për të kënduar.

Ajo ka theksuar se këtë verë ishte përgatitur që të punonte, por ajo është ftuar vetëm një herë në Sarandë, ndërkohë që tha se po preferojnë të ftojnë artistë të huaj.

Gjithësesi Fifi tha se kjo periudhë i ka shërbyer që të kalojë më shumë momente me të voglin e saj, Theo Mal.

Ja reagimi i plotë i Fifit:

“I falenderoj dhe i përshëndes të githë clubet në Kosovë dhe Shqipëri për këtë behar…(veço Orange Club Sarande që s’ju duka shtrenitë e më mori prap). Isha përgatitur këtë verë që të kem shumë punë po mesa duket s’jam aq In në treg dhe absolutisht Raf Camora, Luciano e këto të huait janë me mirë për tregun tonë.

Po s’ka problem… FIFI JU DO SHUMË PRAP DHE DO JU VIJË SIÇ KA ARDHUR PËRHERË.

Për datat e dimrit (në qoftë se doni me marr Fifin prap, se absolutisht s’më ka ngel hatri). Do merret dikush tietër me koncertet e mia, jo ai me te cilin keni kontaktu deri tani. Do ju njoftojë shumë shpejt.

Ama m’keni bo nder …SE JAM TU E SHIJU

RRITJEN E DJALIT… Mbase do kisha leke pak ma shumë po edhe pa këto mirë jam. Faleminderit ZOTIT Elhamdulilah!“

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close