Showbiz

Ja çfarë i bënë Stresit fansat pas koncertit (Video)

Stresi ka publikuar një video pas koncertit të fundit. Stresi është aktiv me projekte të reja muzikore dhe koncerte në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka mbajtur koncert në Elbasan, ndërsa ndau me ndjekësit një video pas përfundimit të këtij koncerti. Aty shihet se si e kishin rrethuar fansat jashtë vendit ku u mbajt koncerti, ndërsa thotë se është shumë mirënjohës ndaj tyre. “Elbasani Ju Jam Mirenjohes  Tum percjell me kong si me kon Kim Jong”, ka shkruar Stresi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: