fbpx
Showbiz

“Ja ka blerë plaku indian”, doli në foto me veshje 100 mijë euro, pas sk andalit me miliarderin indian Agnesa Vuthajn e bëjnë fansat për një lek (FOTO)

Ish-missi Agnesa Vuthaj, pak ditë më parë u përfshi në një ska.ndal, ku përflitej për lidhjen me një prej njerëzve më të pasur indian. Por, menjëherë pasi mediet kosovare ja bënë ‘da.shnorë’ manjatin indian, ajo e ka përgënjeshtruar lajmin përmes një reagimi në rrjete sociale.

Megjithatë, faqja që publikon veshjet e luksit të bloggereve nëpër bot “What.they.wearin” ka zbuluar se veshja e Agnesa Vuthajt kushtonte plot 100 mijë euro. Pikërisht çanta dhe outfiti që shfaqeshin në foton e reagimit të bukuroshes shqiptare, përmbledh një shifër marrame.ndëse.

“Agnesa Vuthaj veshur me çantën Hermes (87.700 Euro), orën rolex (10.300 Euro), dhe byzylyku Cartier me katër diamante(10.100 Euro)”– shkruhet në faqen what.they.wearin.

Ndërkohë që në këtë postim nuk mungojnë as komentet lidhur me miliarderin indian, pavarësisht se modelja i mohoi të gjitha pretendimet lidhur me të, duke sqaruar se ishte një punonjëse e kompanisë së tij.

Komentet në postimin e what.they.wearin.
“Ja ka ble plaku indian,”– shkruan një ndjekës.

“Plaku indian se vetë vështirë me ble”– vijon një tjetër.

‘U knaqëm me sponsora, rroftë indiani,”- shkruan një tjetër..

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button