Showbiz

Ja ku e kemi parë ‘PërPuthen’ Aristelën (FOTO)

Vajzat e emisionit “Për’Puthen” duket se janë të mësuar me botën e ekranit dhe nuk është hera e parë që shfaqen në televizion. Shumë nga ato kanë qenë dhe më parë pjesë e projekteve të ndryshme, si Melisa, Sara, Ana dhe Tea. Së fundmi është zbùluar se edhe Aristela ka qenë pjesë e televizionit.

Nëse jeni kuriozë të dini se në cilin program ka qenë konkurrentja, po ju tregojmë se ajo dikur ka qenë pjesë e ”Hostel by Anabel”. Kujtojmë se para pak kohësh u bë e ditur se Tea ka qenë postiere në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Melisa ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por veç kësaj Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore.Aristela e Përputhën bënë ndryshim në dukje, befason me pamjeAjo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë. Anën e kemi parë në një klip muzikor. Bëhet fjalë për klipin e këngës “Lule pa erë” nga Irkenc Hyka, ku duket bjonde dhe mjaft ndryshe me këtë ‘look’ të sajin. Përsa i përket Sarës, ajo ka realízuar kohë më parë një këngë me reperin Don Phenom “Dirty Wine”. Sara téntoi të bënte edhe kënge të tjera, por duket se pa sukses.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: