Showbiz

Ja kush është banori më i preferuar brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’

Banorët votuan këtë javë të preferuarin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. I preferuari u zgjodh Kledi me shumicë votash, në vend të dytë Donaldi dhe Arjola me vota të barabarta.

Shpërndarja e votave të banorëve është si më poshtë: Graniti, Arjola, Fifi, Donaldi- Kledi Beatrix, Semi, Kledi- Donaldi Einxhel, Monika, Sara- Arjola Sabiani-Iliri Iliri-Sabiani Beniada-Einxhel DJ PM dhe DJ Dagz- Sara.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close