Showbiz

Ja kush është finalisti i parë që largohet nga Big Brother Vip

Dea është finalistja e parë që është larguar nga Big Brother duke marrë 10 mijë euro, por duke humbur çmimin e madh.

Mbeten në garë për çmimin e madh, Efi, Luizi dhe Kristi. Deamishell ka qenë që në ditën e  parë të nisjes së BBV dhe qëndroi brenda deri në finalen e madhe.

Dea sot mori edhe një surprizë, ku u takua me nënën e saj, e cila edhe pse vajzën e kishte në shtëpinë e madhe të Big Brother çdo ditë i çonte vajzës mesazhe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close