Showbiz

Ja kush janë 3 bukuroshet që zyrtarisht janë tashmë pjesë e Big Brother (Emrat)

Loja në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ merr kthesa të papritura. Ditën e djeshme pjesë e konkurentëve u bashkuan edhe tri banore të reja. Sigurisht që ato janë personazhe të njohura dhe shumë të dashura për publikun shqiptar.

Shumë është aluduar për emrat e tyre, por më në fund sekreti u zbulua. Zyrtarisht, pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri do të jenë këngëtarja Beatrix Ramosaj, Sarah Berisha dhe Einxhel Shkira.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: