fbpx
Showbiz

“Jam e tëra natyrale dhe jam shumë krenare”, Paris Hilton: Nuk kam bërë kurrë ndërhyrje

“Unë jam e tëra natyrale dhe jam shumë krenare”, kështu është shprehur Paris Hilton teksa ka mohuar të ketë bërë ndonjëherë operacione plastike dhe thotë se ka një sekret tjetër për shkëlqimin e saj rinor.

Vetëm disa vite larg nga ditëlindja e saj e 40-të, Hilton duket sikur është akoma në të 20-tat. Paris, e cila është mike e ngushtë me Kim Kardashian, thotë se dielli është çelësi për të mbajtur një shkëlqim rinor.

“Nëna ime gjithmonë më mësonte të qëndroja jashtë diellit dhe se sa është e rëndësishme për kujdesin ndaj lëkurës”, tha Hilton për MailOnline. Nuk kam bërë kurrë operacione plastike për të ndryshuar pamjen, tha Hilton./abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button