Showbiz

Jasmina dhe Loko tallen keq me Shqipen, çfarë ka ndodhur mes tyre (Foto)

Shqipja në puntatën e fundit në “Përputhen” tha se Jasmina është xheloze për të, pasi kërceu me Andin. Edhe pse konkurrentët e tjerë e justifikuan veprimin e Jasminës, Shqipja shprehej e bindur se Jasmina kishte vepruar kështu nga xhelozia. Kjo puntatë u publikua në profilin e “Përputhen” në Instagram, ku nuk kanë pushuar komentet.

Mes tyre edhe Loco, ish konkurrenti i “Përputhen”, që tallet keq me Shqipen dhe mbron Jasminën.

“Hahahaha. Imagjino të përplasen 2 makina në rrugë dhe zogu që është mbi shtyllën e tensionit të thotë ‘aksidentin e shkaktova unë se isha aty’”, shkruan Elvisi.

Jasminës i ka pëlqyer komenti dhe e ka ripostuar në profilin e saj.

“Për situatën nuk dua të jap detaje, ndërsa për deliret e personave që s’u rri dot, kjo është përgjigja më epike që mund të kishte!”, shkruan ajo duke thumbuar publikisht Shqipen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: