fbpx
Showbiz

“Je bërë shumë e …” E ftoi në kërcim dhe i përshpëriti në vesh, çfarë i tha Andi dhe Teas?

Kërcimet e javës së kaluar duket se ringjallën ndjenjat dhe emocionet te një prej çifteve të para në “Përputhen”. Ditën e djeshme ishte moderatorja e këtij emisioni që risolli në vëmendje këto kërcime dhe ngacmoi paksa djemtë me zgjedhjet e bëra. Andi u shpreh se do të donte të kërcente me Tean dhe dëshira e tyre u plotësua sot. Kërcimi i sotëm tregoi se ata i kishte marrë malli për njëri-tjetrin, ndërsa Andi i pëshpëriti në vesh Teas: “Je bërë shumë e mirë sot”. E pyetur nëse e kishte marrë mallin për Andin, Tea u shpreh: “Kemi shumë gjëra për të sqaruar me Andin, pasi t’i sqarojmë do t’i përgjigjem edhe kësaj pyetjes”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button