fbpx
Showbiz

“Je frymëzimi im”, Alketa Vejsiu dedikim romantik bashkëshortit: Kam mbështetjen e njeriut që dashuroj

Pas lajmit të madh, për pjesëmarrjen në “Sanremo”, Alketa Vejsiu nuk ka nguruar të thotë dhe dy fjalë për bashkëshortin e saj, të cilin e paraqet si mbështetjen e saj më të madhe për të gjitha sukseset në jetë.

“Monologu endrrave! La La Land

E shkrova kete monolog duke pare nje yll ne qiell ca kohe me pare! Cdo fjale eshte e vertete dhe e ndjere, mbi te gjitha e jetuar! Ne keto 3 vite kam trokitur ne shume dyer ne Itali, nuk ka qene e thjeshte!

Sekreti eshte qe kam pasur nxitjen dhe mbeshtetjen e njeriut qe dashuroj i cili me ka mesuar se kur e do nje grua fort duhet ta mbeshtesesh ne endrrat e saj! “Mos U Dorezo, ti do t’ja dalesh”… Dashuria, forca dhe frymezimi im. Per kete jam nje vajze me fat.

Do t’ju flas gjate njehere tjeter per kete. Dashuria Fiton Gjithmone!

Ndersa une beja plane te tjera, Zoti bente te tjera plane per mua! Erdhi ftesa e Amadeus! Supriza me e madhe!”– shkruan Alketa Vejsiu bashkëngjitur një videoje.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button