fbpx
Showbiz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez

Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez ditet e fundit, ku kishin shkuar për të festuan ditëlindjen e 60 të Magic Johnson.

Jennifer kishe veshur nje fund te care ne ane, qe rrezikonte t’i nxirrte ne pah pjeset intime dhe sandale ortopedike shume te larta . Me nje ngjyre lekure te bronxte dhe me një këmishë të bardhë ajo dukej tepër joshese.

17982998-7420237-Beauty_Jennifer_s_dedication_to_fitness_has_paid_off_as_the_sing-m-69_156744784574317982992-7420237-Party_Jennifer_Lopez_looked_nothing_short_of_sensational_as_she_-m-47_156744684125017982988-7420237-image-m-56_156744715698517984780-7420237-image-a-91_156744958532717983000-7420237-image-a-59_156744717341717983006-7420237-Couple_The_singer_who_showcased_her_etched_abs_in_a_white_crop_t-m-66_156744762489217983010-7420237-image-a-61_156744753410617983012-7420237-image-m-67_1567447659290

17982986-7420237-image-m-58_156744716321617982994-7420237-Style_The_actress_also_wore_a_flowing_blue_dress_with_a_white_po-a-1_1567497442895

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button