Showbiz

Jennifer Lopez mahnitet nga interpretimi i këngëtarit shqiptar.VIDEO që nuk duhet humbur

Këngëtari shqiptar Albert Stanaj ka publikuar në llogarine e tij në Instagram një video duke performuar para shumë këngëtarëve të famshëm si Jennifer Lopez,Sia etj.

Në videon e publikuar në Instagram, JLo dhe Sia shihen teksa dëgjojnë me shumë vëmendje këngëtarin shqiptar dhe shijojnë zërin e tij të mrekullueshëm live.

“Gëzuar Krishtlindjet! Kjo ishte dhurata më e bukur! Të këndoja para këtyre legjendave! Sia është përpara meje dhe Alex me Jlo janë ulur aty para. Ndihem kaq i bekuar këto Krishtlindje!”, shkruan Stana krahas videos.

https://www.instagram.com/p/Br3nyA_HMNM/?utm_source=ig_embed

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close