Showbiz

Jennifer Lopez pozon me nënën dhe vajzën

51 vjeçarja duket e përsosur duke promovuar markën e saj të kozmetikës. Jennifer Lopez u shfaq  rrëzëllitëse në Instagram teksa pozoi së bashku me nënën e saj Guadalupe Rodriguez, 75, dhe vajzën  Emme Maribel Muniz, 13 vjeç, për markën e saj të kozmetikës “J Lo Beauty” .

Ylli i filmit “Hustlers”, 51 vjeç, dukej e  përsosur dhe mban  veshur një këmishë  e cila ishte e njëjtë  me ato të nënës dhe vajzës së saj. Fotoja me ngjyra tregonte tre gjeneratat  duke buzëqeshur ndërsa ajo bardhë e zi një pamje pa buzëqeshje. “Tre breza, por një besim“, lexohej në mbishkrimin e fotos .

Së fundmi Jennifer mbylli fejesën e saj me Alex Rodriguez,  pas një romance katër-vjeçare, duke konfirmuar përfundimisht ndarjen në mes të muajit të kaluar.  Njoftimi erdhi pas disa muajsh zhurmë mediatike  në lidhje me pabesinë e pretenduar të Alex, të cilën ata fillimisht e mohuan të ketë ndodhur.Çifti mesa duket e ka lënë pas si histori dhe duke u bërë shumë aktiv me postime në rrjetet sociale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: