fbpx
Showbiz

Jo vetëm moderatore/ Eva Murati zbulon profesionin e ri

Moderatorja e dashur dhe gjith sharm për ekranin Eva Murati ka treguar për publikun planet e saj si aktore. Edhe pse e kemi cilësuar si një nga moderatoret seksi, Eva Murati e ftuar në emisionin e Bieta Sulos ka folur dhe për dy premierat e saj. Ajo ka rrëfyer se premierat do të publikohen në vitin e ardhshëm dhe se me zor po pret të shijojë frytet e punës së saj si aktore. “Jam e lodhur por shumë e lumtur. Do dal me dy premiera në 2020. Me zor po pres dhe un të shijoj frytin e punës. Gjithçka që të mësojnë në televizion është krejt e kundërta ndodh në film“, është shprehur Eva.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button