Showbiz

Juli i “Për’puthen 3” kapet ‘mat’, i zbulohet partneri

Konkurrenti më i ri i “Për’puthen 3” është Juli.Ai ka qenë shumë i komentuar në mediet rozë për shkak të një deklarate ku u shpreh: “Sikur të isha vajzë, do të isha lez bike”.

Krahas kësaj, faqja zyrtare “Vipat e Bllokut” kanë postuar dy fotografi ku kanë bërë një krahasim mes bios së instagramit të Julit dhe një djalit tjetër të quajtur Enbitri. Aty shihet mbishkrimi i njejt i të dyve: “Njerëz që qëndrojnë”.Kjo mjaftoi që të ngriten dyshime se dyshja janë në lidhje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: