fbpx
Showbiz

Julia Roberts feston ditëlindjen, Ja sa vite mbush ajo

Julia Roberts është një nga aktoret me famë botërore që e shohim shumë rrallë, pasi ajo vetë ka përzgjedhur që mos jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe në media. Dita e sotme është mjaft e veçantë për të pasi feston ditëlindjen e saj të 53-të. Vitet për fituesen e Oscar-it janë thjesht numra pasi çdo vit që kalon buzëqeshja dhe pamja e akores nuk ndryshon.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button