Showbiz

“Kam fjetur rrugëve të Tiranës”, Xheisara mes lotësh surprizohet nga nëna e saj

Në spektaklin e djeshëm këngëtarja Xheisara Frisku është surprizuar nga nëna e saj. Në klip po jepej një moment ku këngëtarja kishte treguar se në moshën 18 vjeçare ishte larguar nga shtëpia e saj, për në Tiranë dhe prej kohësh jeton vetëm.

Të gjithë ishin të prekur nga historia e saj, kur në ato çaste Xheisara surprizohet nga nëna e saj. Nëna i tha këngëtares se gjithmonë do të jetë mbështetja më e madhe dhe se është krenare për të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close