Showbiz

Kamera e fshehtë/ Do mbyllet emisioni, gazetari fillon të qaj

Pak para nisjes së “Ora Verore” në RTV Ora, stafi i emisionit të bashku me gazetaren dhe prezantuesen Albana Caushaj, i kanë bërë një kamera të fshehtë autorit të programit, gazetarit Ronaldo Sharka.

Situata është e tillë: Albana është zënë me operatorin, për këtë arsye kjo e fundit vendos të largohet nga programi ndërsa drejtori prodhimit në RTV Ora vendos të programi të mbyllet, stafi të marrë valixhet dhe rikthehet në Tiranë.

Për më tepër ndiqni videon!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close