fbpx
Showbiz

Kapi të dashurin futbollist me shoqen në hotel, ky është reagimi i të resë

Ish-lojtari i Real Madrid, Jese Rodriguez, ka pasur një jetë sentimentale të ngjashme me një telenovelë dhe kjo i ka ndikuar edhe në fushën e lojës, ku shfaqet gjithmonë e më dobët.

Së fundmi mediat spanjolle kanë publikuar videon kur e dashura e tij Aurah Ruiz e kap në një vilë luksoze lojtarin me shoqen e saj të ngushtë Rocio Amar. Las Palmas është një qytezë e vogël ekzotike në Spanjë, dhe kaq mjaftonte që të bërtiturat e saj të dëgjoheshin në të gjithë zonën. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button