fbpx
Showbiz

Kate Middleton shtatzanë për herë të katërt

Dukesha e Cambridge Kate Middleton është nënë e tre fëmijëve, George, Charlotte dhe më i vogli Louis që është 16 muajsh. Por disa teori të reja janë publikuar së fundmi ku shumë dyshojnë se Dukesha është shtatëzanë për herë të katërt. Eshte ekspertiza mbretërore Santos Lopez ajo që ka folur për dyshimet e qarta. “Po të shikoni fotot e fundit flokët e Kate duken ndryshe. Ndoshta fije ose një ngjyrë e re, nuk e dimë akoma, por duket shumë më i ndriçuar. Çdo herë që Dukesha e Cambridge ndryshon pamjen e saj, ajo njofton se është shtatzënë brenda pak ditëve”, ka thënë ajo. Por fakti tjetër i shton akoma më shumë dyshimet. Kate ka njoftuar se e ka mbyllur agjendën e takimeve me arsye për të pushuar dhe kjo është një shënjë që mund të tregojë se është në pritje të ëmbël.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button