fbpx
Showbiz

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje

Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja sexy”. Ju rikujtojmë se modelet janë shoqe prej shumë kohësh dhe shoqëria e tyre vazhdon ende. Në fakt, motra e Bella-s, Gigi Hadid, sqaroi se si disi janë të lidhur me Kendall.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button