Showbiz

Kënga e parë për 2020, Ledri vjen me një super bashkëpunim…

Ai është një nga referat më të njohur të momentit dhe ka një repertor të pasur me shumë këngë dhe bashkëpunime të cilat duket se janë kthyer në hite të vërteta muzikore.

Po flasim për Ledri Vulën i cili ka vendosur të shkëputet për pak kohë nga mediat sociale duke fshirë të gjitha fotot. Por duket se nuk ka mundur të qëndrojë larg muzikës pasi ka publikuar shpesh pjesë nga një këngë e re që duket se është duke përgatitur.

Duket se reperi i njohur do të sjellë një këngë të re në bashkëpunim me një reper të njohur por që emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur por që me mundësi do të dalë së shpejti. Deri atëhere e ndjekim Ledrin në Instagram me publikimet e vazhdueshme të pjesëve nga kënga…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close