Showbiz

Këngëtari i njohur rrëfen si e përjetoi koronavirusin

Pak ditë më parë, Skerdi Ago përfundoi ditët e izolimit pasi njoftoi se ishte infektuar me koronavirus. Së fundmi, në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram këngëtari ka treguar se e ka përjetuar keq këtë situatë, por për fat të mirë e ka kaluar. “S’dua të bëj panik por nuk dua as të mendoni që nuk është asgjë…Unë e kam përjetuar shumë keq, kështu që mos e merrni për shaka”, shkruan këngëtari.

Ndërkohë, ai gjithashtu ka zbuluar dhe projektin e ri që pritet të sjellë, që mban titullin “S’të fal”. Kujtojmë që kënga më e fundit e këngëtarit titullohet “Amelia” që u publikua dy muaj më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close