fbpx
Showbiz

Këngëtari shqiptar flet për femrat që ‘i ngjiten’ në koncerte

Këngëtari Ylli Baka është një prej artistëve më të mirë të tregut muzikor shqiptar. I ftuar në emisionin “Ora Verore”, Sharka e pyeti këngëtarin nëse ka ndonjë histori të çuditshme me ndonjë fanse të çmèndur.

Artisti ka zbuluar se i ndodh që në koncerte ti ngjiten femrat për të bërë foto, ndërsa një herë i ka ndodhur edhe të rrèzohet. “Kur bëj koncert vijnë dhe ngjiten aty me mua duke bërë foto. Bën një, bën dy, bën tre, bën katër e them çfarë po bën?! Një herë më hodhi dorën në qafë një dhe unë u rrèzova. I thashë a do ikësh, e më tha po çfarë ke se foto dua. Foto foto po u vráva unë i thash”, tha Baka.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button