Showbiz

Këngëtarja e njohur nuk pret martesën, vendos unazën 500 mijë dollarëshe

Këngëtarja e njohur, Gwen Stefani duket se është tepër e lumtur me partnerin e saj Blake Shelton dhe nuk ka pritur që të realizojë ceremoninë e martesës, por e ka vendosur menjëherë unazën.

Gjatë ditës së djeshme, u fotografua nga paparacët kur po shkonte në shtëpinë e një mikeshe në Los Anxhelos dhe vëmendje të madhe morën duart e saj. 51-vjeçarja mbante në gisht unazën e shtrenjtë me vlerë 500 mijë dollarë.

Gwen ishte veshur thjeshtë, me një xhaketë e xhinse, të kombinuara me taka të larta të bardha. Kujtojmë që këngëtarja nisi romancën e dashurisë me Blake Shelton në vitin 2015, ndërsa tetorin e vitit të kaluar mori propozimin për martesë gjatë udhëtimit në Oklahoma.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close