Showbiz

Këngëtarja e njohur ofendon rëndë Putinin në mes të koncertit, momenti bëhet viral në rrjet

Këngëtarja e njohur, Katy Perry, ka ofenduar rëndë presidentin rus, Vladimir Putin, në një nga koncertet e saj të fundit. Teksa këndonte “Not The End of the World”, ajo dëgjohet të thotë: “Nuk është fundi i botës! Jo, nuk është fundi i botës! F**k Putin”, ndërkohë të gjithë të pranishmit brohorasin.

Videoja e publikuar në rrjet tashmë është bërë shumë virale dhe është parë mbi 659,000 herë me mbi 71,000 pëlqime dhe 700 komente./abc

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close