Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare feston sot ditëlindjen, ja sa vjeçe mbush

Prej kohësh i ka munguar skenës muzikore, e ka nisur një jetë të qetë larg nga atdheu, në Zelandën e Re. E kemi fjalën për këngëtaren e njohur Vesa Luma. Por sot, Vesa feston ditëlindjen. E gjeni dot se sa vjeçe mbush? Vesa ka lindur më 12 maj të vitit 1986 dhe mbushi plot 35 vjeçe.

Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja e njohur për publikun mori urime të shumta nga miqtë, kolegët e të afërmit. Por nuk munguan as dhuratat, ku më e bukura, padyshim që erdhi nga bashkëshorti i saj Big Basta dhe djali. Ata i dhuruan Vesës një prej produkteve të preferuara.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: