fbpx
Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare largohet nga vendi, zhvendoset papritur në Amerikë

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani po qëndron në Amerikë, prej më shumë se një muaji. Qëndrimi i zgjatur i Flakës në Amerikë bëri që të përflitet se këngëtarja e ka lënë vendin tonë dhe është zhvendosur përtej oqeanit.

Mirëpo, kjo mesa duket është e vërtetë pasi “Prive” ka mësuar se Flaka do të qëndrojë në SHBA për një kohë të gjatë duke u bërë pjesë e ëndrrës amerikane. Ndërsa, vetë Flaka ka vendosur të mos zbulojë më shumë për planet e saj të së ardhmes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button