Showbiz

Këngëtarja e njohur sjell në jetë një djalë, publikon momentin emocionues nga salla e lindjes

Ciara dhe Russell Wilson kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku që është një djalë. Lajmin Ciara e ka dhënë në rrjetet sociale, ku ka postuar një video emocionese.

Ajo shfaqet në sallën e lindjes teksa mban të birin në krah dhe i këndon “gëzuar ditëlindjen”. Këngëtarja zbuloi edhe emrin e të porsalindurit, i cili është quajtur Win Harrison Wilson. Ky është fëmija i tretë i Ciara-s, e cila ka edhe një djalë gjashtë vjeçar, të quajtur Zahir Wilburn, me reperin Future. Ndërsa Russell Wilson dhe Ciara mirëpritën fëmijën e tyre të parë, vajzën 3-vjeçare Sienna Wilson, në 2017-ën. Ndërsa në janar, Ciara njoftoi shtatzëninë e tretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: