Showbiz

“Keni lindur për të qenë bashkë”, Bora shpërndan videon e saj me Donaldin (Foto)

Pas një pauze katër vjeçare, reality-shoë, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi, ndërsa në natën e gjashtë të spektaklit u largua Arditi, por që kishte një biletë kthyese për në shtëpi.

Mbrëmë në “Big Brother Albania VIP” ka qenë e ftuar Bora Zemani e cila zhvilloi dy takime, njërin me Semin dhe tjetrin me ish të dashurinë e saj, Donald Veshaj. Takimi i Borës dhe Donaldit mori vëmendje të madhe në rrejte sociale.

Bora pas takimit me Donaldin mbrëmë, tani ka filluar që t’i postoj video e ndara nga ndjekësit, por ajo që ka rënë në sy është video e ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Fation Kuqari. “Keni lindur për të qenë bashkë dhe mirë bëtë që u puthet se morën disa mësime të tjerët”, ka shkruar ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: