Showbiz

“Këta do shohin spektakël tani”/ Luizi: Do i them Kiarës zëre se s’jemi bashkë

Luizi me sa duket e ka të vështirë të tejkalojë eliminimin e Efit. Kjo e fundit la shtëpinë e Big Brother dje pas nominimit të Deas, e cila futi në televotim Luizin, Efin dhe Kiarën. Luizi nuk mundi t’i mbante nervat duke lëshuar një sërë kërcënimesh ndaj Deas.Sot në një bisedë mëngjesi me Valbonën, Luizi shprehet se po të kishte dalë Kiara nuk e di se çfarë do kishte bërë.

Ndonjëherë mendoj t’i them Kiarës që lermë pak, zëre se nuk jemi bashkë se dua t’i bëj spektakël këtyre,” tha Luizi. Ndërsa Valbona e këshilloi që të mos përdorte më ato fjalë si mbrëmë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close