Showbiz

Kiara tha PO! Luizi mban premtimin që i ka dhënë Arbanës

“Vëllai i Madh” organizoi në shtëpi një “dasmë”, ku çifti që do të martoheshin u caktuan Luizi dhe Kiara. Në momentin e shpalljes së kurorëzimit, moderatorja dhe këngëtari shkëmbyen puthjen e tyre të parë. Pas festës, Luizi është shprehur gjatë një bisedimi me Efin, Kiarë ndhe Valbonën se ka vendosur të lërë cigaren pasi duhet të mbajë fjalën që ka dhënë. “Unë zyrtarisht kam lënë cigaren, kam dhënë fjalën. I kam dhënë fjalën Arbanës”- u shpreh këngëtari.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close