Showbiz

Kjo ishte e fejuara ruse e konkurrentit të “Për’puthen”

Rinian Leka, kishte treguar për lidhjen e tij të gjatë që kishte pasur më herët. Ai ka qenë në lidhje me një vajzë nga Rusia dhe kanë jetuar jashtë vendit.

Faqja padorashka në Instagram ka publikuar fotot e Rinianit me ish të dashurën, ku thuhet qe ajo është një vajze ruse. Në njërën nga fotot e publikuar shihet edhe unaza e vendosur në gishtin e katërt, që ngjallë më shumë dyshimet se dyshja kanë qenë të fejuar apo të martuar, gjë të cilën nuk e tregoi ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close