Showbiz

Klaudia Pepa nuk ndalon së bëri foto me “princin” e saj, ky është dedikimi i ëmbël

Klaudia Pepa i ka bërë të gjithë kuriozë me disa foto të fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet nën shoqërinë e një mashkulli tepër seksi, pikërisht me kolegun e saj balerin Francesco Mariottini. Ajo shfaqej e veshur me një fustan madhështor teksa kolegu i saj balerin, Francesco Mariottini e mbante në ajër.

“Princi im”, shkroi Klaudia krahas videos që i bëri të gjithë të aludojnë se mes saj dhe balerinit kishte më shumë se marrëdhënie pune dhe miqësi. Megjithatë, në një rrëfim të fundit, Klaudia ka rrëfyer marrëdhënien me balerinin italian, për të cilin sqaron se nuk ka asnjë lidhje speciale mes të dyve, veç raportit profesional, shkruan IN.

inde.png

Edhe ditën e sotme Klaudia ka postuar një foto me balerinin, për të cilin nuk ka shkruar “my prince”, por ka vendosur një emoji të një personi me kurorë në kokë, që nënkupton princin. Si diçiturë, Klaudia përdori një shprehje të njohur të Martha Graham: “Krahët tonë nisin nga kurrizi sepse dikur ishin flatra”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close