fbpx
Showbiz

Klea Huta zbulon: Si ma mori zemrën Elgit Doda

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara të showbizz. Dhe këngëtarja ka zbuluar se si ia rrëmbeu zemrën Elgiti.

Në një postim në Instagram, Klea rrëfeu se ai e bëri këtë përmes muzikës. Ajo publikoi një foto të këngëtarit duke i rënë pianos dhe shkroi: “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button