Showbiz

Konkurentja e “Përputhen”: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat

Nje deklarate e diskutueshme dhe e debatueshme prej nje prej konkurenteve te Perputhen ne kete sezon. Ritvana, vajza e parë e këtij sezoni të Përputhen po thuhet se ka bërë një deklaratë për meshkujt shqiptarë për të cilën u hap debat në studio..

Një nga konkurrentët tha se Ritvana i kishte thënë konkurrentes tjetër se ‘meshkujt shqiptarë s’janë gjë në shtrat”. “Tek dhoma e zhveshjes dëgjova Ritën duke thënë një shprehje “nuk e di pse po sa më shumë ditë kalojnë mendoj se meshkujt shqiptarë nuk janë asnjë gjë në shtrat”, tha ai. Por menjëherë reagoi Ritvana duke e mohuar një gjë të tillë. Tha se gjithçka ishte ne kuadrin e një shakaje. “Jo, jo nuk e kam thënë këtë fjali. Nuk e kam thënë, ishte shaka në mes të meje dhe Mikelës”, shpjegoi ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: