Showbiz

Koro navirusi/ E zë kolla gjatë prezantimit të motit, “rreb esh” go ditjesh me këpucë drejt Alba Hoxhës (Video)

Prezantuesja e motit Alba Hoxha ka ndarë një video komike në rrjete sociale të cilën e ka inskenuar duke iu përshtatur situatës aktuale ku koronavirusi po infekton çdo ditë e më shumë njerëz.

Alba në videon e saj teksa prezanton motin inskenon një pjesë ku e zë kolla ndërsa njerëzit që ndodhen aty pranë e kanë gjuajtur me këpucë dhe sende.

Kjo video ka shkaktuar mjaft të qeshura në rrjetin social, ndërsa ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close