Showbiz

“Kot që jeni këtu”, Iliri flet me emra, ndërhyn Einxhel: Balerin je, jo kritik arti

Debate te njepasnjeshme duket se kane nisur mes Ilirit e Arjolës me Donaldin e Trixës.

Ndërkohë, një moment kur Iliri tha se disa banorë janë kot brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka nxitur reagime pasi foli me emra.

Iliri: E kam pasur për shumë që kanë këtu brenda, e kam për disa që janë këtu se nuk më pëlqen karakteri i tyre.

Donald: Kush janë?

Iliri: Duhet të të jap llogari ty?

Donald: Jo thuaja publikut.

Iliri: E di unë si ia them publikut. Kanë qenë disa që nuk janë, këtu janë Einxheli, Sara, Antonela deri në njëfarë pike…

Antonela: A i ndërrove fjalët brenda 5 minutash?

Arbana: Çfarë është ky paragjykim për një nga programet më të shikuara në Top Channel.

Antonela: Është shumë çdo herë që thuhet se nuk e meritoj vendin këtu.

Iliri: Nuk mendoj se je nga ato bloger që meriton të jesh këtu për karakterin që ke.

Sara: Pse çfarë duhet të bëjë?

Iliri: Tjera ke thënë në dhomën e rrëfimit, tjera thua këtu.

Antonela: Unë mendoj që je tipik njeri falso sepse ditën e parë ke dalë para të gjithëve duke i thënë turp të vijë që e paragjykoni. Këto mi thua sot javën e katërt.

Iliri: Për mua kot që je këtu. Është mendimi im.

Antonela: Sa herë që më përmendet që kam ardhur nga një emision. Do jua them që jam krenare se nga ku vij se falë Për’puthen e Top Channel këtu ku jam. Dhe nuk do të guxoni ta thoni më këtë gjë. Nëse jam këtu, e meritoj. Nuk jam lutur për tu futur këtu.

Iliri: Duhet të kishte më shumë artistë.

Einxhel: Balerin je, nuk je kritik arti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close