Showbiz

Kreu testin e covid, çfarë bëri Alban Ramosaj menjëherë pas marrjes së përgjigjes

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj jeton prej disa kohësh në Spanjë. Ai shpreh herë pas here dëshirën për të ardhur në Shqipëri, por kufizimet e pandemisë nuk ia kanë lejuar. Mirëpo, një lajm i mirë vjen nga këngëtari, i cili duket se do të nisë tashmë udhëtimet me avion dhe kjo e ka detyruar që të kryejë një test koronavirusi.

Këngëtari ka zbuluar se ka marrë përgjigjen pas kryerjes së tamponit dhe se fatmirësisht është negativ. Ai është shprehur shumë e lumtur pas marrjes së rezultatit, sepse menjëherë do të nisë udhëtimet. “Vrapo për tek avioni”, ka shkruar Albani përkrah fotos së testit në Instagram.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close