Showbiz

Kush do e zëvendësojë Elvana Gjatën në filmin e ri të Ermal Mamaqit? (Foto)

Pas suksesiti me filmin komedi “Dy Gisht Mjaltë”, Ermal Mamaqi nuk ndalet. Moderatori do të sjellë një film të dytë dhe tashmë ka nisur përzgjedhja e kastit, ku Elvana Gjata nuk do të jetë pjesë e këtij filmi, për arsye se ajo është zëvendësuar nga aktorja Arjola Demiri.

Së fundmi, Ermal Mamaqi ka nisur punën për filmin e ri dhe këtë e bëri të ditur vetë Ermali me foton më të re të postuar në rrjete sociale, ku shfaqet me grupin e punës dhe shkruan:

“Gati për fillimet e xhirimeve të filmit tjetër. Së shpejti një tjetër Komedi në Kinema”.-ka shkruar ai në foton e postuar. 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button