Showbiz

Kush është bjondja joshëse krah Seldit?

Artisti nga Shqipëria Seldi Qaliu gjatë vitit 2018 ishte i përfolur në mediet rozë, për ndarjen me artisten nga Kosova Mimoza Shkodra. Ai ka kohë që po punon për projektin e ri muzikor dhe tani më në fund e ka zbuluar titullin e tij, shkruan arbresh.info Më në fund Seldi, ka zbuluar për të gjithë fansat e tij një postimit të një fotografi në “Instagram”, për projektin e tij ku shfaqet me një bjondinë mjaft seksi..

Projekti i tij titullohet ‘’S’ka dashni’’, por siç shihet nga postimi i Seldit, projektin do ta sjell edhe me videoklip pjesë e së cilës do të jetë një biondinë joshëse. Ai e ka shkruar në postimin e tij ‘’S’ka dashni, shumë shpejtë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close