Showbiz

Kush është femra që u fut mes Çiljetës dhe Albanit? U përfol për ndarjen nga portieri kombëtares, videoja që sqaron gjithçka

Çiljeta Xhilaga ka ndarë një video në profilin e saj në Instagram, teksa filmon veten në një club, duke kënduar këngën e Nora Istrefit me Gjikon ,”Anna”. Këngëtarja shfaqet tërheqëse, teksa shkruan: “Ku ka ik kjo Anna mor plak, ti bim. Nora Istrefi na kënaqe me këtë këngë.”

Por, nuk kanë munguar as komentet, që mbështesin Çiljetën, pas një ndarjeje të mundshme nga portieri i kombëtares, Alban Hoxha. “Ku ka Anë që ta kalon ty moj”,- shkruan një ndjekëse në profilin e këngëtares.

“Opo Ana të vjen anash,”- vijon një tjetër. “Ku ka Anë që ta merr dashninë ty, ti je një pikë ylli,”- shton një tjetër komentuese, ndërkohë që nuk kanë munguar as reagimet e Çiljetës me pëlqime dhe përgjigje.

Mos vallë kjo video e ndarë nga këngëtarja, tregon se mosmarrëveshjet mes saj dhe Albanit nisën për një femër?! Pak ditë më parë, në median rozë u përhap me shpejtësi lajmi i një ndarjeje të mundshme mes Çiljeta Xhilagës dhe portierit të komëbtares, Alban Hoxhës. Çifti prej kohësh ishin në një marrëdhënie, që u munduan ta mbanin të fshehtë. Një muaj më parë, Çiljeta postoi për të parën herë foto përkrah Alban Hoxhës, por pas kësaj erdhi dhe veprimi i befasishëm. Këngëtarja fshiu çdo gjë nga profili i saj në Instagram, duke zhdukur kështu të gjitha kujtimet që e lidhin me Alban Hoxhën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close