Showbiz

“Kush është Iliri të më thotë mua që…”, Monika del hapur kùndër Ilirit

Të gjithë banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, përveç Meridianit dhe Ilirit si i preferuar i publikut, janë të nòmìnuar dhe ditën e premte më pak i preferuari nga publiku do làrgohet nga shtëpia duke hèqùr dorë kështu edhe nga çmimi i madh. Teksa banorët kanë pyetur Ilirin se cili banor mendonte se do làrgohet, Iliri nuk ngùrròi t’i drèjtohej pikèrìsht Monikës, duke i thënë që mendoj se do largohet Monika.

Këto fjalë nuk i ka prìtur aspak mirë aktorja e mirënjohur, e cila menjëherë ka shprehur synimin e saj dhe ka kòmentuar fjalët e Ilirit.  “Unë do jem në fìnàle. Tani e kam qèllim në vetvete. E kisha dhe më përpara por tani jam edhe më e bìndùr.  Punë e madhe se smë sheh Iliri në fìnàle, kush është Iliri të thotë për mua nëse shkoj apo nuk shkoj në fìnàle”, tha Monika.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close