Showbiz

“Kush je ti që ma ngacmon nusen time”, kështu e mbronte Andi Tean

Tea i befasoi të gjithë, pas publikimit të fotove i ntime me Beartin, ndërkohë që në emisionin Për’Puthen bënte sikur ishte e dashuruar me Andin. Siç duket vajza bëntë lojë të dyfishtë, ndërsa Andi e donte seriozisht, saqe bënte edhe sh err për Tean.

Kur Andi i dytë, një djalë nga Kosova, u fut në emision, ai nisi të ngacmonte Tean. Kjo solli reagimin e ashpër të Andit 1, i cili tha se Tean e kishte nuse dhe dashurinë e jetës.

“Unë kam rënë dashuri kokë e këmbë me Tean, unë e konsideroj Tean jetën time, tash kush je ti të vish në njëfarë mënyre të ngacmosh nusen time, kur unë e ndjej që e kam nuse”, tha Andi./ Gazeta SHQIP

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close