Showbiz

Ky konkurrent i “Për’puthen” rikthehet në emision, publikohen foto nga takimi

Gjatë javës së kaluar, ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, është rikthyer në emision për një takim sqarues me Antonelën. Kohë më parë, dyshja kishin pasur një debat në emision ku Atdheu tregoi për Antonelën se kjo e fundit ishte duke luajtur me Mevlanin, pasi kishin shkëmbyer puthje gjatë kohës që ai ishte duke dërguar atë në shtëpi.

Por, pas këtij debati ai vendosi të largohej duke u rikthyer tani përsëri si konkurrent, pasi Mevlani dhe Ledjana janë deklaruar për njëri-tjetrin dhe Antonela ka shprehur pëlqim për Atdheun gjatë takimit sqarues që kishin javën e kaluar.

Gjatë ditës së djeshme kanë qarkulluar disa fotografi se dyshja ishin në Sarandë së bashku, por tani është bërë e ditur se ata janë duke zhvilluar një takim i cili do të realizohet javës së ardhshme.  Duke lënë të kuptohet se konkurrenti nga Gjakova, Atdheu është rikthyer në program.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: